Days
Hours
Minutes
Seconds

3. Uluslararası Ali Hüryılmaz Kriteryum Bisiklet Yarışları

3. ALİ HÜRYILMAZ BİSİKLET YARIŞI RESİMLERİ İL TEMSİLCİLİĞİMİZİN BİSİKLETCİLERE HEDİYESİDİR…

https://drive.google.com/drive/folders/1onHf-Xobh4cnayAsuOF2Kz9HvCwn4qU0?usp=sharing

12 Eylül 2021 Pazar günü üçüncüsü düzenlenen Ali Hüryılmaz Kriteryum yarışları çok çekişmeli geçti. Dereceye giren yarışmacılara madalyalar, plaketler ve para ödülleri de dağıtıldı. Yarışlar, bu yıl Bisiklet Federasyonu İstanbul İl Temsilciliği ile Büyükçekmece Belediyesi ve Ali Hüryılmaz Bisiklet Kulübü nün ortak çalışmalarıyla gerçekleşti.

200 üzerinde sporcu, 7 ayrı kategoride yarıştılar. Yarışmalara Bulgar bisikletçiler de katıldılar.
Büyükçekmece Mimaroba mahallesi, Fatih Caddesi, Eski Doğa Koleji Kampüsü önünde Saat 10:00 da başlayan yarışmaların açılışını, Büyükçekmece Belediye Başkanı Sayın Hasan Akgün ve Bisiklet Federasyonu Başkanı Sayın Erol Küçükbakırcı yaptılar.

Güzel bir havada koşulan yarışta tüm sporcular centilmence yarıştılar. Çok hızlı bir tempoda geçen yarışlarda nefesler tutuldu.

Yarışmalarda derece alan sporculara ödüller verilmeden önce, Ali Hüryılmaz’ın talebelerinden eski Milli Bisikletçi Ferhun Öğünç, Ali Hüryılmaz’ı tanıtan kısa bir konuşma yaptı.

Yarışmacıların
ödülleri, Bisiklet Federasyonu Başkanı Sayın Erol Küçükbakırcı, İstanbul Bisiklet il Temsilcisi, Sayın Ali Rıza Emre, Büyükçekmece Belediyesi meclis üyesi Sayın Ahmet Şahin , Sayın Hakan Çebi ve davetliler tarafından dağıtıldı.

3.Uluslararası Ali Hüryılmaz Kriteryum Bisiklet Yarışlarına katkıda bulunanlara teşekkürlerimi sunuyorum.
Türkiye Bisiklet Federasyonu İstanbul İl Temsilcisi Ali Rıza Emre.


3.Uluslararası Ali
Hüryılmaz Kriteryum Bisiklet Yarışları sonunda dereceye giren ilk üç sporcular:
Büyük Erkek
1. Kaan Soylu ÖZKALBİM Bisan Bisiklet Spor Kulübü​​ 01.02.46
2. Gökhan UZUNTAŞ Ferdi​​​ 01.02.46
3. Abdülkadir KELLECİ Brisa Spor Kulübü Derneği​​​ 01.03.53
Büyük Kadın
1. Keziban KOYUN Bisan Bisiklet Spor Kulübü ​​01.04.36
2. Nur Şafak ÜGÜMÜ Büyükçekmece Ali Hüryılmaz Bisiklet ​​01.06.56
3. Çağla Şengör DANACIOĞLU Team 2CC Bisiklet​​ 01.07.28
Genç Erkek
1. Muhammed Yunus DEMİR Dost Bisikletler Spor Kulübü Derneği ​​00.29.37
2. Nikolai CHORBADZHIYSKI KK Rozova Dolina Kazanlak ​​00.29.45
3. İsmail Ozan AŞILIOĞLU Bisiklet Hareketi Spor Kulübü Derneği ​​00.30.09
Master Erkek 35 – 39
1. Yunus ÖZDEMİR Dost Bisikletler Spor Kulübü Derneği ​​01.02.46
2. Murat USLU Büyükçekmece Bisiklet Spor Kulübü​​ 01.02.49
3. Mehmet Can BALCI İtek Bisiklet Spor Kulübü Derneği​​ 01.03.11
Master Erkek 40 – 49
1. Bora TİRKİ Ferdi ​​00.47.55
2. Oğuz ÖZÇELİK Beykoz Belediyesi Gençlik Ve Spor ​​00.48.19
3. Ahmet EREN Tekirdağ Gençlik Hizmetleri Ve Spor ​​00.48.32
Master Erkek 50 – 59
1. Mutlu ERÇEVİK Tekirdağ Gençlik Hizmetleri Ve Spor ​​​00.48.16
2. Zafer YALIN Yalova Belediye Spor Kulübü Derneği ​​​00.48.19
3. Cem KANDEMİR Trakya Bisiklet Ve S.K. Derneği ​​​00.50.14
Master Erkek 60 – 64
1. Ahmet Hidayet AKYÜREK Ferdi ​​​00.48.58
2. Şafak KAYALI Ferdi ​​​00.49.20
3. Akgün FIRAT Büyükçekmece Ali Hüryılmaz Bisiklet ​​​00.50.08

İletişim Formu

    Doğrulama Kodunu Giriniz | captcha

    Haber Bültenimize Kayıt Olun