BİSİKLET TUTKUNLARINI EVLERİNDE BULUŞTURUYORUZ

COVID-19 salgını nedeniyle #EvdeKal kuralına uyuyoruz ve Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet M. Kasapoğlu’nun, #EvdeKalHareketsizKalma çağrısına da uyarak bisiklet sporunu evlere taşıyoruz.

Gençlik ve Spor Bakanlığı,Türkiye Bisiklet Federasyonu’nun desteği ve işbirliği ile Peloton İstanbul Bisiklet Spor Kulübü, dünyanın her yerinden amatör, profesyonel sporcuları ve 7 den 77 ye tüm bisiklet severleri bir araya getirerek simülasyon programlarıyla sanal ortamda antrenmanlar, geniş katılımlı grup sürüşleri ve yarışlar düzenleniyor.

Bilgisayar, telefon ya da tabletlerde yer alan uygulamalar aracılığıyla internet üzerinden gerçeğe çok yakın sanal rotalarda katılımcıları bir araya getirerek hem #EvdeKalHareketsizKalma mottasına uyarak spor yapıyorlar, hem de sembolik ödüller kazanıyorlar.

Katılım ile ilgili tüm sorular için;
Bisiklet Federasyonu İstanbul İl Temsilcisi Ali Rıza EMRE
Peloton İstanbul Bisiklet Spor Kulübü facebook ve instagram sayfalarından kulüp yetkilileri Volkan Kurdoğlu ve Tufan Sağnak ile iletişim kurabilirsiniz.

Türkiye’nin Tek Resmi ve Ödüllü Zwift Yarış Serisi devam ediyor! – Geçen haftanın rövanşı için yine tırmanıştayız! 🏔

🏆 PELOTON ISTANBUL WEEKEND RACE 8 🏆 on @gozwift.
⚡ Powered by @ProBike
👉🏻 30 Mayıs 2020 Cumartesi ⏰ 16:15
👉🏻 Katılım linki: https://zwift.com/events/view/829811
🎁 Kadın ve Erkek kategorilerinde, genel klasmanda ilk üç sporcuya @ProBike’ dan ödüller !!
🥇➡️ ProBike 200 ₺ indirim çeki
🥈➡️ ProBike 150 ₺ indirim çeki
🥉➡️ ProBike 100 ₺ indirim çeki
https://www.probike.com.tr/

‼️ ÖNEMLİ ‼️ Yarışın ödül ve genel klasman sonuçları Zwiftpower.com sitesi üzerinden alınarak incelenecek ve resmi sonuçlar Peloton İstanbul Bisiklet Spor Kulübü Instagram ve Facebook hesaplarından yayınlanacaktır.
👉🏻 Etkinlik ile ilgili tüm kurallar, detaylar ve tavsiyelerimizi Peloton İstanbul Bisiklet Spor Kulübü Facebook sayfasında bulabilirsiniz.
https://bit.ly/3bOS26D

🚴‍♂️Etkinlik 7’den 70’e tüm katılımcılara açıktır. Yarışta kendi seviyenizde bisikletçilerle mücadele etmek için doğru kategoriyi seçerek giriş yaptığınıza emin olun.
#Evdekal #Saglıklıkal #pelotonist
.
@gencliksporbak
@turkiyebisikletfederasyonu
@salcano
@argesigorta
@mucoffturkey
@treefrogracksturkey
@lifeon.concept
@probikekarakoy
@bmc_tr
@garminturkiye
@sisturkiye
.
#pelotonistanbul #türkiyebisikletfederasyonu
#probikekarakoy
#bmcbisiklet
#karakoybisiklet
#mucoff #deltabisiklet #peloton #istanbul #bisiklet #cycling #evdekal #yolbisikleti #dagbisikleti #indoorcycling #zwiftcycling #zwift #cyclingclub #weekendrace #zwiftevent #zwiftcommunity #gozwift #evdekalhareketsizkalma #turkiyebisikletfederasyonu

İletişim Formu

    Doğrulama Kodunu Giriniz | captcha

    Haber Bültenimize Kayıt Olun